Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!

Csendes éj zenés karácsonyi hangverseny

Írta: Veress Andrea Megtekintés: 151

Csendes éj-zenés karácsonyi hangverseny

December 14-én 17 órától iskolánk dísztermében került megrendezésre a művészeti osztályba járó diákok közreműködésével karácsonyi hangversenyünk. Ismert karácsonyi dallamok csendültek fel szóló énekekben, csoportos éneklésben és természetesen hangszeres előadásban is.
Furulyán, népi furulyán, gitáron és szintetizátoron is bemutatták tudásukat zenét tanuló diákjaink. A hangszereket oktató tanárok közreműködésével bensőséges hangulatú, csodálatos dallamokat felidéző karácsonyi hangversenyt hallhattak az érdeklődők. Szívünkben és lelkünkben is felkészültünk az ünnepre.
 
/Kádárné Mészáros Erika

 

Kapcsolódó oldalak: További képek a Facebook oldalunkon